Suntago bon turystyczny i inne atrakcje dla dzieci

18,985

Bałtów, Farma Iluzji, Suntago bon turystyczny

Czas pandemii zmienił nieco zasady turystyki w ostatnich miesiącach. Aby ułatwić korzystanie z usług turystycznych rodzinom z dziećmi oraz wspomóc jednocześnie branżę turystyczną, rząd wprowadził program Polski Bon Turystyczny. Zgłosiło się do niego bardzo dużo podmiotów z całej Polski. Być może zastanawiacie się, czy w firmach takich, jak Energylandia lub Suntago bon turystyczny można wykorzystać, jako płatność za usługi. Odpowiedź brzmi: tak, można. Jednak w każdej z firm, jakie opiszę poniżej, bonem turystycznym można płacić w nieco odmienny sposób.

Noclegi.pl to jedyny portal, na którym możesz zapłacić bonem turystycznym online

 

Energylandia bon 500+

Ten tematyczny park rozrywki zajmuje powierzchnię ok. 43 ha i mieści się w miejscowości Zator w województwie małopolskim. Jest to duży park, w którym znajduje się łącznie ok. 106 atrakcji przeznaczonych nie tylko dla dzieci, ale dla wszystkich grup wiekowych.

Energylandia bon turystyczny
Energylandia bon turystyczny / źródło: www.energylandia.pl

 

W planach jest znaczna rozbudowa parku i poszerzenie ilości atrakcji. Najbardziej charakterystycznymi atrakcjami Energylandii są kolejki górskie, w tym także kolejki typu hyper coaster, czyli duże kolejki górskie, których wysokość konstrukcji lub pierwszego spadku zawiera się w przedziale od 61 m do 91,4 m.

bon turystyczny atrakcje dla dzieci
Bon turystyczny atrakcje dla dzieci

 

Aby skorzystać z bonu turystycznego w Energylandii należy zakupić usługę łączoną, która może zawierać bilet oraz nocleg lub bilet oraz kupon na posiłek lub też bilet, nocleg i kupon na posiłek. Bardzo ważne, by w kupowanych zestawach znalazł się bilet dla dziecka, na które został wystawiony bon.

 


Zainspiruj się: Zakopane – atrakcje dla dzieci, których nie możecie pominąć


 

Suntago bon turystyczny

Suntago jest wielkim zadaszonym parkiem wodnym. Położony jest on w odległości ok. 60 km od Warszawy w miejscowości Wręcza, należącej do gminy Mszczonów. Samochód można zaparkować tutaj na bezpłatnym parkingu, który posiada 2500 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Suntago
Suntago / źródło: www.parkofpoland.com/pl

 

Na terenie parku znajdują się zjeżdżalnie, baseny i sauny. Atrakcje w parku przeznaczone są dla różnych grup użytkowników.

Podzielone są w sposób tematyczny. “Jamango” to strefa wodnych atrakcji, “Relaks” – gwarantuje odpoczynek dla dorosłych użytkowników parku, “Saunaria” – to sauny i łaźnie zgrupowane w formie 12 atrakcji, “Wellness & SPA” – oferuje mnóstwo zabiegów dla osób powyżej 16 roku życia.

Park wodny bon turystyczny / źródło: www.parkofpoland.com/pl
Park wodny bon turystyczny / źródło: www.parkofpoland.com/pl

 

Aby wykorzystać bon turystyczny w Suntago, można opłacić nim nocleg w bazie noclegowej parku lub też usługę łączoną, tj. nocleg wraz z biletami do parku.

 

Jurapark Bałtów

Jurapark w Bałtowie, położony jest w województwie świętokrzyskim. Jego główną atrakcją jest park dinozaurów. Powstał on jako pierwszy obiekt tego typu w Polsce.

W miejscu, gdzie się znajduje, w trakcie wykopalisk i badań terenu wykryto ślady oraz szczątki prawdziwych dinozaurów, które żyły tutaj przed milionami lat.

Oprócz Parku Dinozaurów, który prezentuje repliki poszczególnych gatunków dinozaurów w autentycznej skali, Bałtów zaprasza turystów także do odwiedzenia innych atrakcji.

Są to m.in. Zwierzyniec oraz Prehistoryczne Oceanarium, w którym czekają na odwiedzających niesamowite wrażenia wzrokowe i słuchowe. Ponadto można np. zajrzeć do Wioski Czarownic, Parku Miniatur czy pojeździć konno w Ośrodku Jeździeckim.

Jurapark Bałtów bon turystyczny/ źródło: juraparkbaltow.pl
Jurapark Bałtów bon turystyczny/ źródło: juraparkbaltow.pl

 

Płatności za pomocą bonu turystycznego można dokonać tylko wtedy, jeśli wykupimy wraz innymi usługami kupon na posiłek.


Noclegi w okolicy Juraparku ⇒


Farma Iluzji 

Farma Iluzji jest to Park Edukacji i Rozrywki. Mieści się on w województwie mazowieckim w miejscowości Trojanów, w odległości ok. 80 km od takich miast, jak Lublin, Warszawa, Radom, Mińsk Mazowiecki i Siedlce.

Farma Iluzji / źródło: www.farmailuzji.pl
Farma Iluzji / źródło: www.farmailuzji.pl

 

Najmłodsze dzieci mogą tutaj spędzić czas na zabawie na placu zabaw, jeździe kolejką czy też na karuzeli. Na nieco starszych czekają atrakcje ze świata iluzji, z których flagowymi miejscami Parku są m.in. Latająca Chata Tajemnic czy Kopalnia Złota.

W sumie Farma Iluzji oferuje kilkadziesiąt atrakcji rozmieszczonych na obszarze ok. 6 ha, którego część stanowi teren leśny. W lecie otwarte są tutaj baseny, można też urządzić sobie piknik przy udostępnionych grillach czy ogniskach.

Gdzie wykorzystać bon turystyczny? / źródło: www.farmailuzji.pl
Gdzie wykorzystać bon turystyczny? / źródło: www.farmailuzji.pl

 

Bon turystyczny można tutaj wykorzystać tylko w przypadku łączenia usług, jeśli zapłacicie za bilety wraz z wykupieniem usługi gastronomicznej. Usługa gastronomiczna występuje tutaj w postaci talonu o wartości 20 zł.

Zainspiruj się: