Cocktail Bar tylko dla odważnych

333

Jeśli jesteś miłośnikiem mocnych wrażeń, z pewnością będziesz chciał odwiedzić niezwykły bar, który niedługo zostanie otwarty w Meksyku. Co go wyróżnia? Copper Canyon Cocktail Bar powstanie tuż nad urwiskiem.

Bar tylko dla odwaznych 01

Copper Canyon, czyli Miedziany Kanion, to wielki wąwóz znajdujący się w Meksyku. Jego długość wynosi około 50 kilometrów, a jego ściany osiągają miejscami wysokość nawet 1400 metrów, co oznacza, że jest on głębszy niż słynny Wielki Kanion Kolorado. Właśnie w tym pięknym miejscu, nad krawędzią kanionu, powstanie Copper Canyon Cocktail Bar, zaprojektowany przez firmę Tall Arquitectos.

Bar tylko dla odwaznych 02

Obiekt będzie miał dwa poziomy. Bar, w którym będzie można zamówić kilkadziesiąt różnych napojów, zostanie zlokalizowany na parterze. Goście będą musieli jednak pamiętać, by niosąc swój koktajl nie patrzeć w dół, ponieważ podłoga będzie wykonana… ze szkła! Natomiast na drugim piętrze baru znajdować się będzie mały basen oraz taras widokowy.

Bar tylko dla odwaznych 04

Na najodważniejszych turystów, którzy zdecydują się odwiedzić to miejsce, czekają tu również fantastyczne, zapierające dech w piersiach krajobrazy i wspaniały widok na niemal 250-metrowy Wodospad Basaseachic.

Bar tylko dla odwaznych 03

To jednak nie jedyny tego typu wyjątkowy obiekt na świecie. Niedaleko Seulu, w niewielkiej miejscowości Yangpyeong-gun, znajduje się kawiarnia w kształcie aparatu fotograficznego, o której pisaliśmy już na naszym blogu.