5 wydarzeń które nie mogą Cię ominąć w ten weekend!

5,129

Mamy przed sobą ostatni wakacyjny weekend. Czas, na który czekasz i do którego odliczasz cały rok właśnie się kończy. Razem z Kiwi przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych imprez i wydarzeń na ostatni weekend lata, rekomendowane przez Nocleg.pl. 5 wydarzeń które nie mogą Cię ominąć w ten weekend! To co, gdzie jedziecie?

Mistrzostwa Europy w Siatkówce Mężczyzn 2017

Są już w trakcie, na pewno oglądacie je na ekranie telewizora…Ale może warto jest poczuć te emocje na żywo? Macie do wyboru Katowice lub Kraków. Emocje sportowe sięgają zenitu, Polska jest ciągle w grze. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, nasi mogą grać nawet o finał. Czy powtórzymy sukces z Rio? Nie ma na co czekać! Przy okazji jest okazja do wybrania się na city-break i zwiedzenie któregoś z tych dwóch miast.

13. Spotkania z Filmem Górskim

Nocleg.pl KOCHA góry i dlatego z całego serca rekomenduje festiwal odbywający się w Zakopanem. Spotkania to przede wszystkim Międzynarodowy Konkurs Filmu Górskiego, w którym stawką jest Grand Prix Spotkań z Filmem Górskim. Konkursowi towarzyszą projekcje filmów pozakonkursowych, w tym filmów archiwalnych z całego świata, pokazy slajdów, spotkania z ludźmi gór, promocje książek, wystawy fotografii, koncerty i zawody wspinaczkowe.

Legnicki Festiwal Piwa

Jeśli jesteście miłośnikami dobrego piwa (a ich liczba ciągle rośnie), fascynujecie się piwowarstwem oraz lubicie spędzać czas w gronie wyjątkowych ludzi nie może Was tutaj zabraknąć! Podczas wydarzenia w Legnicy będziecie mieli okazję spróbować piw warzonych przez pasjonatów, wytwarzanych z surowców wysokiej jakości o zaskakującej intensywności smaku. To wręcz konkurs dla piwowarów w tworzeniu coraz doskonalszych smaków. Poznajcie artystów-rzemieślników, opanowujących piwowarską sztukę do perfekcji.

Mitch & Mitch / Muzyka pochodzi z Bemowa vol.5

Bemowo słynie z Klubu Karuzela na Osiedlu Przyjaźń, koncertów na lotnisku, niepowtarzalnej atmosfery fortów, blokowisk sąsiadujących z drewnianymi domkami i… bogatego środowiska muzyków. Różnorodne style, ciekawi twórcy, gwiazdy polskiej muzyki alternatywnej i rozrywkowej. Mitch & Mitch na żywo – mało który zespół w podobny sposób łączy wirtuozerię gry z poczuciem humoru. Do tego wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy!

 

Festiwal wROCK for Freedom

Pożegnanie lata na rockowo we Wrocławiu? Jesteśmy na tak! Główną gwiazdą koncertu 2 września będzie legendarny brytyjski zespół bluesowy TEN YEARS AFTER, który swoją światową karierę rozpoczął na słynnym festiwalu Woodstock w 1969 roku. Wystąpi również zespół THE STONES z Anglii, uważany za najlepszy na świecie band grający przeboje THE ROLLING STONES w oryginalnych aranżacjach. 2 wrześnie zagra również rockowa legenda z Wrocławia – LECH JANERKA.

A wy gdzie się wybieracie na ten ostatni, wakacyjny weekend? Dajcie znać w komentarzach!