10 najpiękniejszych widoków z pokoi hotelowych

1,185

O atrakcyjności pokoju hotelowego decyduje nie tylko jego standard czy wyposażenie, ale także widok, jaki roztacza się z jego okien. Poznaj 10 hoteli z całego świata, z których widok naprawdę zapiera dech w piersiach.

01 Hotel Ritz-Carlton Singapur

Hotel Ritz-Carlton, Singapur

Z apartamentu w hotelu Ritz-Carlton w Singapurze goście mogą podziwiać piękną panoramę miasta oraz tętniącej życiem zatoki Marina Bay.

02 Oberoi Amarvilas Indie

Oberoi Amarvilas, Agra, Indie

Z okien hotelu Oberoi Amarvilas w mieście Agra w Indiach roztacza się cudowny widok na Taj Mahal, indyjskie mauzoleum nazywane świątynią miłości.

03 Pangu 7 Star Hotel Chiny

Pangu 7 Star Hotel, Pekin, Chiny

Luksusowy Pangu 7 Star Hotel w stolicy Chin oferuje niesamowity widok na Stadion Narodowy w Pekinie, znany również jako Ptasie Gniazdo.

04 Plaza Athenee Francja

Plaza Athenee, Paryż, Francja

Z apartamentów w pięciogwiazdkowym hotelu Plaza Athenee w Paryżu roztacza się fantastyczny widok na wieżę Eiffla.

05 Corinthia Hotel Anglia

Corinthia Hotel, Londyn, Anglia

Corinthia Hotel w Londynie może poszczycić się jednym z najpiękniejszych widoków na stolicę Anglii, w tym na przepływającą przez miasto Tamizę i słynny London Eye.

06 Mandarin Oriental Stany Zjednoczone

Mandarin Oriental, San Francisco, Stany Zjednoczone

W apartamencie w hotelu Mandarin Oriental w San Francisco na gości czeka widok na Transamerica Pyramid – 260-metrowy wieżowiec zbudowany w 1972 roku, będący najwyższym budynkiem w mieście.

07 Four Seasons Hotel Australia

Four Seasons Hotel, Sydney, Australia

Four Seasons Hotel może pochwalić się prawdopodobnie najlepszym widokiem w całym mieście – na słynną Operę w Sydney, która zdaniem wielu jest wizytówką całej Australii.

08 Jade Mountain Saint Lucia

Jade Mountain, Saint Lucia

Z hotelu Jade Mountain na Saint Lucia, wyspie na Morzu Karaibskim, roztacza się bajkowy widok na Gros Piton i Petit Piton, dwa wzniesienia pochodzenia wulkanicznego, w 2004 roku wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

09 Hotel Salto Chico Chile

Hotel Salto Chico, Chile

Salto Chico w Chile to doskonała propozycja dla miłośników przyrody. Hotel znajduje się w samym sercu Torres del Paine, masywu górskiego w Patagonii, a z jego okien roztaczają się cudowne, dziewicze krajobrazy.

10 Rome Cavalieri Waldorf Astoria Wlochy

Rome Cavalieri Waldorf Astoria, Rzym, Włochy

W apartamencie w rzymskim hotelu Rome Cavalieri Waldorf Astoria goście mogą rozkoszować się wspaniałą panoramą Wiecznego Miasta i widokiem na Bazylikę św. Piotra na Watykanie.