Lista Bon Turystyczny – gdzie wykorzystać?

53,073

Lista bon turystyczny – znajdź miejsce na rodzinny wyjazd 

W związku z epidemią COVID-19, zmienił się styl życia wszystkich ludzi w Polsce. Możliwość realizacji naszych codziennych czynności została znacznie ograniczona. Jednak, jak wiemy, zawsze tak nie będzie.

Aby pomóc powrócić do normalnej aktywności, zarówno branży turystycznej, jak i wszystkim mieszkańcom Polski, rząd przygotował pomoc. Jest nią bon turystyczny w wysokości 500 zł na każde dziecko do ukończenia 18 roku życia. Ale czym jest lista bon turystyczny, o której wspominamy w tym artykule?

Bon turystyczny można zrealizować tylko w firmach turystycznych, które zarejestrowały się w rządowym programie Polski Bon Turystyczny.

W podobny sposób, w jaki można otrzymać taki bon na platformie elektronicznej PUE ZUS, firmy z branży turystycznej mogą się na niej zarejestrować.

 

Gdzie znaleźć aktualną listę?

Ponieważ sytuacja jest dynamiczna i wszystko zmienia się z każdym dniem, zawsze aktualna lista bon turystyczny czeka na Was na portalu noclegi.pl.


TUTAJ znajdziesz aktualną listę obiektów akceptujących BON TURYSTYCZNY


Umieszczone są tam oferty wielu Waszych ulubionych ośrodków wypoczynkowych, ale także takich, do których, być może, zechcecie pojechać pierwszy raz.

Zapraszamy do przeglądania listy obiektów, w których można zrealizować bon turystyczny. Znajdziecie na niej miejsca noclegowe w hotelach, pensjonatach i innych ośrodkach wypoczynkowych usytuowanych w różnych miejscach Polski. Od gór aż po morze.

Lista bon turystyczny jest także cały czas aktualizowana pod względem wolnych miejsc. Jeśli planujesz wypoczynek w miesiącach, w których będzie już można wynająć miejsce noclegowe, możesz spróbować zarezerwować nocleg na czas swojego przewidywanego pobytu. Bonem turystycznym można zapłacić online, z minimum potrzebnych formalności.

Do kiedy wykorzystać BON TURYSTYCZNY?
Do kiedy wykorzystać BON TURYSTYCZNY?

 

Do kiedy wykorzystać bon turystyczny?

Bonem turystycznym można zapłacić do końca marca 2022r., a więc na realizację wakacyjnych planów pozostało ponad rok. Jakie miejsca w Polsce są najbardziej atrakcyjne?

Na liście obiektów przyjmujących zapłatę bonem turystycznym, znajdują się różnego typu ośrodki. Znajdziecie na niej miejsca noclegowe na każdą praktycznie kieszeń. Pamiętajcie, że część płatności można zrealizować za pomocą bonu, a część dopłacić przelewem lub gotówką.

 

Gdzie wyjechać z rodziną?

Lista przedstawia obiekty, w których nocleg można zarezerwować za niewielkie pieniądze. Są też bardzo luksusowe miejsca z kompletnym wyposażeniem, by na urlopie niczego Wam nie zabrakło. Byście nie zatęsknili zbyt szybko za domem, w którym macie wszystkie potrzebne do codziennego życia sprzęty.

Zarezerwuj nocleg na Noclegi.pl o minimalnej wartości 500 zł, zapłać bonem turystycznym online i zyskaj dodatkowo 30 zł zniżki

 

Czeka zatem na Waszą rezerwację mnóstwo pokoi hotelowych, apartamentów i samodzielnych domków. Z ich okien rozciągają się czasem bardzo piękne widoki. Czasem zaś samo miejsce, w którym są usytuowane ma właściwości korzystnie wpływające na ludzkie zdrowie.

To bardzo ważne w tym czasie, aby wybierać miejsca, które będą sprzyjały poprawie zdrowia i odporności organizmu. A miejsc tych, uwierzcie, jest w Polsce bardzo wiele.


TATRY: Obiekty noclegowe, w których możesz wykorzystać bon turystyczny


Wiele miejsc noclegowych znajdziecie w pięknych okolicach, gdzie powietrze jest przejrzyste, rześkie i czyste. Po miesiącach, przymusowo spędzonych w domu, wiele osób już tęskni za otwartymi przestrzeniami.

Z pomocą portalu noclegi.pl zaszyjcie się więc, choćby na parę chwil, w miejscu z dostępem do nieokiełznanej dzikiej przyrody. Nie ważne czy będą to lasy, czy jeziora, może góry lub morze. Wszędzie czeka na Was wymarzony wypoczynek.

Bon turystyczny lista
Bon turystyczny lista

 

Niektórzy z Was być może są spragnieni innych rozrywek. Może potrzebują wyjazdu do wielkiego miasta, obcowania z historią i kulturą. Tak, dla Was też mamy ofertę w hotelach dużych i mniejszych polskich miast. Będą tam na Was też czekały muzea i placówki kulturalne.

We wszystkich tych miejscach będziecie mogli zapłacić bonem turystycznym i zarezerwować miejsce dla swojej rodziny. Wyjazd na wspólne wakacje pomoże z pewnością dzieciom, jak najprędzej zapomnieć o chwilach, gdy musiały spędzać swój wolny czas w domu.

Zajrzyj na listę miejsc noclegowych, przyjmujących zapłatę Bonem Turystycznym, już dzisiaj. Być może znajdziesz już teraz odpowiednie miejsce na wakacje Twojej rodziny.

Sprawdź: