Bon turystyczny do kiedy, dla kogo, gdzie pojechać?

11,024

Bon turystyczny do kiedy, dla kogo?

W ciężkiej sytuacji, w jakiej znaleźli się wszyscy w wyniku epidemii COVID-19, bon turystyczny nikogo nie dziwi. Skorzystanie z niego pomaga zarówno rodzinom z dziećmi, jak i firmom turystycznym. Być może jednak, nie wszyscy wiedzą, jak można wykorzystać bon turystyczny do kiedy.

Zapłać bonem turystycznym online na Noclegi.pl i zyskaj dodatkowo 30 zł zniżki

Jest to jeszcze dość długi czas. Co ważne, nie trzeba od razu wykorzystać wszystkich środków z bonu turystycznego. Można nim płacić kilka razy, aż do wyczerpania pełnej kwoty na każde dziecko. Kwota ta, to 500 zł na dziecko (do ukończenia przez nie 18 roku życia).


Na wykorzystanie bonu turystycznego rodziny z dziećmi mają czas do końca marca 2022 r.


 

Gdzie warto pojechać z bonem turystycznym?

Bonem turystycznym można zapłacić w każdym obiekcie zarejestrowanym w programie Polski Bon Turystyczny.  Zlokalizowane są one w każdym prawie miejscu w Polsce. Jeśli zastanawiacie się, gdzie pojechać, podpowiem Wam, które rejony Polski warto odwiedzić.


Tutaj znajdziesz listę wszystkich obiektów, w których możesz zarezerwować nocleg bonem turystycznym online.


 

Tatry

Tatry i ich stolica Zakopane, to miejsce, do którego odwiedzenia, nie trzeba nikogo specjalnie namawiać. Znajduje się tam doskonale przygotowana baza hotelowa, czekająca na Gości o każdej porze roku.

Bliskość najwyższych gór w Polsce, świeże górskie powietrze, piękne górskie krajobrazy, kolejki i wyciągi. Są to powody, które skłaniają Polaków co roku do podróżowania, od co najmniej 100 lat.

Zobacz obiekty noclegowe z widokiem na Tatry ⇒

 

Tatry - bon turystyczny do kiedy, gdzie pojechać
Tatry – bon turystyczny do kiedy, gdzie pojechać

Zainspiruj się: Zakopane bon turystyczny – gdzie pojechać?

 

Bieszczady

Te góry, znacznie niższe od Tatr, zachwycają swymi pięknymi krajobrazami, zielenią i połoninami. Rozległe panoramy, cudowna świeżość górskiego powietrza o każdej porze dnia i nocy. To także jedne z ulubionych gór Polaków.

Trochę dzika przyroda zwabia tutaj rzesze turystów, gotowych wędrować po wielokilometrowych górskich szlakach.

Znajdź nocleg w Bieszczadach ⇒

 

Morze

Morze Bałtyckie i położone nad nim kurorty wypoczynkowe od setek lat cieszą się popularnością. Morskie, pełne jodu powietrze, ma zbawienny wpływ na górne drogi oddechowe i pomaga budować odporność organizmu. Jakże ważne to w obecnych czasach.

Morskie wczasy są ostatnio popularne bez względu na porę roku, choć wiadomo, że letnie wakacje można spędzić przyjemniej, np. na słonecznej plaży.

Sprawdź noclegi z bonem nad morzem ⇒

Bon turystyczny do kiedy, lista bon turystyczny - Bałtyk
Bon turystyczny do kiedy, lista bon turystyczny – Bałtyk

 

Mazury

Jeziora mazurskie to wspaniały świat lasów i wody. Niezwykłe, czyste powietrze zachęca do uprawiania sportów wodnych na jeziorach, jak np. żeglarstwa czy windsurfingu.

Można tutaj naprawdę zapomnieć o otaczającej nas na co dzień cywilizacji i naładować przysłowiowe akumulatory. Co roku mnóstwo turystów czeka na te kilka dni, podczas których będą mogli spędzić urlop na Mazurach.

Znajdź nocleg na Mazurach ⇒

 

Duże miasta Polski

Być może jednak ktoś zechce też pojechać do któregoś z większych miast. Kiedy wszystko zacznie już działać, znowu będzie można zwiedzać mnóstwo miejsc związanych z kulturą i zabytkami.

Warszawa

Stolica naszego kraju to miasto pełne miejsc, związanych z kulturą i historią Polski. To także miasto bardzo nowoczesne, pełne wszelkiego rodzaju rozrywek.

Można się tutaj wybrać zarówno do opery i teatru, jak i na wymagające zakupy. Mnogość muzeów i miejsc rozrywki pozwala zapełnić czas na długie godziny i dni.

Sprawdź noclegi z bonem w stolicy ⇒

Warszawa bon turystyczny
Warszawa bon turystyczny

 

Kraków

Dawna stolica Polski w niczym nie ustępuje Warszawie. I tutaj na każdym kroku możemy spotkać się z historią i kulturą. I tutaj nowoczesność widać w każdym aspekcie życia.

Miasto, goszczące niegdyś królów Polski, gości dzisiaj wszystkich, którzy pragną poznać jego historię i tajemnice. Zabytki, muzea i dzieła sztuki; uczelnie, biblioteki i teatry. A pośród tego atmosfera pełna artyzmu, nasiąknięta wielowiekową tradycją.

Lista krakowskich obiektów, w których zapłacisz bonem ⇒

 

Wrocław

Kolejne polskie miasto z ponad tysiącletnią tradycją. Przeplata się w nim nowoczesność z widocznym wszędzie, historycznym kolorytem miasta.

Coraz to nowe obiekty, tworzone z myślą o zapewnieniu rozrywki mieszkańcom miasta i turystom, uzupełniają i tak już ogromne bogactwo zabytków i instytucji kulturalnych.

Tutaj znajdziesz obiekty z Wrocławia ⇒

 

Bez względu na to, gdzie zdecydujecie się pojechać, realizując swój bon turystyczny, portal noclegi.pl pomoże znaleźć Wam najlepszy nocleg.


Jeśli zarezerwujesz na portalu noclegi.pl nocleg dla rodziny bonem turystycznym onlinem to otrzymasz dodatkowo 50 zł zniżki na swój wyjazd.


Znajdziecie tu oferty, wyróżniające się dużą jakością usług, dostosowane do różnych potrzeb. Znajdziecie także bardzo korzystne, atrakcyjne ceny noclegów.