Zmieniamy nazwę portalu na Nocleg.pl!

1,164

Mamy dla Was fantastyczną nowinę! Postawiliśmy na nowy brand i od dziś nasz portal funkcjonuje pod nową nazwą Nocleg.pl.

children-593313_1280

fot. pixabay.com

Jak pewnie wiecie, właścicielem serwisu jest węgierska spółka Szallas.hu – jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie Wschodniej. A szallas po węgiersku oznacza właśnie nocleg.

Nowa nazwa zatem idealnie wpisuje się w przedmiot naszej działalności: chcemy, by nasz użytkownik w jednym miejscu mógł odnaleźć i błyskawicznie zarezerwować odpowiedni dla siebie nocleg – w Polsce i na całym świecie.
Od lipca 2015 roku, kiedy to uruchomiliśmy oddział w Polsce, konsekwentnie budujemy bazę miejsc noclegowych – od luksusowych hoteli i apartamentów po hostele, domy studenckie i kwatery prywatne. Sukcesywnie kontraktujemy nowe obiekty, pozyskując nowych partnerów zainteresowanych współpracą z międzynarodowym graczem.

Jeśli jesteś hotelarzem lub właścicielem obiektu i chcesz dołączyć do międzynarodowego portalu turystycznego Nocleg.pl, wystarczy, że klikniesz w ten link: https://nocleg.pl/logowanie.

nocleg-guru-anime-1200x628-04

Mamy nadzieję, że dzięki nowej nazwie uda nam się zbudować wyróżniającą się markę na polskim rynku turystycznym. Pamiętajcie, że już teraz w serwisie możecie znaleźć nocleg w jednym ze 175 krajów, a w wyborze pomoże Wam intuicyjna wyszukiwarka oraz baza 380 tys. opinii gości z całego świata.

Warto tu zaglądać. Na Nocleg.pl.