Walczymy o głosy w konkursie European Business Awards

1,011

Po uzyskaniu tytułu „National Champion” w konkursie European Business Awards firma Szallas.hu Kft walczy o głosy sędziów i międzynarodowej społeczności.

Przypomnijmy, że węgierska spółka Szallas.hu Kft jest właścicielem portali rezerwacyjnego Noclegguru.pl. European Business Awards natomiast to jeden z najważniejszych w Europie niezależnych konkursów biznesowych, którego jury składa się z autorytetów świata biznesu, nauki, mediów i polityki. W konkursie nagradzane są firmy najbardziej dynamiczne, innowacyjne i nastawione na sukces.

eba

W 9. edycji European Business Awards firma Szallas.hu Kft zdobyła tytuł National Champion, o który ubiegało się łącznie 32 tys. firm z całej Europy. W kolejnym etapie konkursu przedsiębiorstwa uhonorowane tytułem National Champion muszą zaprezentować swoją firmę, jej najważniejsze osiągnięcia i sukcesy w specjalnym spocie konkursowym. Spot przygotowany przez spółkę Szallas.hu można zobaczyć tutaj.

W lutym br. jury wyłoni laureatów tytułu Ruban d’Honneur. Otrzyma go 10 firm w każdej z konkursowych kategorii. Węgierska spółka będzie także zabiegać o głosy internautów i tytuł National Public Champion.

Po pierwszym głosowaniu, które trwa do 26 lutego, wyłonionych zostanie 33 National Public Champion. Oznacza to, że tylko jedna spółka z każdego kraju biorącego udział w konkursie może zostać wyróżniona tym zaszczytnym tytułem. W wyniku drugiego głosowania, które odbędzie się w dniach 7 marca – 26 kwietnia br., wyłoniony zostanie European Public Champion, czyli najlepszy z najlepszych.

Trzymajcie kciuki!