Szallas.hu w rankingu Deloitte Technology Fast 50

3,274

Z radością informujemy, że Szallas.hu Kft, właściciel portalu Noclegguru.pl, po raz drugi znalazł się wśród najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych w Europie Środkowej.
deloitte-fb

W 16. edycji rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe spółka Szallas.hu uplasowała się na 3. miejscu, ustępując jedynie czeskiej firmie Simplity oraz polskiej spółce Sky Cash Poland.

Warto wiedzieć, że węgierska spółka Szallas.hu była ubiegłorocznym liderem zestawienia 50 najszybciej zwiększających przychody spółek z Europy Środkowej. Trzecie miejsce w tegorocznym rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe pokazuje, że Szallas.hu Kft wciąż jest jednym z najważniejszych technologicznych graczy na europejskim rynku.

Zestawienie “Technology Fast 50” prezentuje najszybciej rozwijające się środkowoeuropejskie przedsiębiorstwa technologicznie innowacyjne, na podstawie wzrostu przychodów operacyjnych. W regionie Europy Środkowej w programie uczestniczyły firmy z 17 krajów, w tym m.in. z Polski, Czech, Węgier, Łotwy, Estonii, Słowacji, Bułgarii i Rumunii.

deloitte-2