Rozpoczynamy współpracę z serwisem TripAdvisor

1,402

Miło nam poinformować, że pod koniec stycznia 2016 roku rozpoczęliśmy współpracę z portalem TripAdvisor. Od teraz obiekty noclegowe Noclegguru.pl będą pojawiać się w jednym z najbardziej popularnych serwisów na świecie.

Początkowo współpraca z nowym partnerem obejmie przede wszystkim hotele, pensjonaty i apartamenty z Węgier. Z czasem na łamach portalu TripAdvisor będzie można znaleźć także obiekty z Polski, które znajdziecie na Noclegguru.pl.

ta2

TripAdvisor jest wiodącym portalem turystycznym dostępnym w 47 krajach. Serwis umożliwia planowanie podróży, wybór destynacji oraz ocenę usług noclegowych. O popularności tego serwisu świadczy jego zasięg. Portal odwiedza co miesiąc 350 milionów użytkowników na całym świecie i można na nich znaleźć ponad 290 milionów recenzji i opinii na temat 5,3 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji.

Już niebawem poinformujemy Was o kolejnych zmianach, które – mamy nadzieję – ucieszą zarówno naszych klientów, jak i Partnerów, w tym tak dla nas ważnych hotelarzy i właścicieli obiektów noclegowych.