TOP 6 hoteli z Wellness idealnych dla rodziny

10,698

W poszukiwaniu najlepszych miejsc, w których dostępne są usługi Wellness, jednocześnie idealnych dla rodziny, przeglądamy nieraz mnóstwo ofert hotelarskich i nie jesteśmy pewni, który z hoteli powinniśmy wybrać. Na co zwrócić uwagę? Jakimi priorytetami powinniśmy się kierować przy wyborze miejsca na nocleg?

W zależności od wieku naszego dziecka lub dzieci, powinniśmy zainteresować się, czy obiekt , w którym chcielibyśmy spędzić nasz wolny czas, posiada odpowiednie atrakcje i wyposażenie dla najmłodszych. Bardzo ważna wydaje się być łazienka w hotelowym pokoju oraz odpowiednie wyżywienie, a także sprzęty, potrzebne tylko dzieciom lub ich opiekunom.

Jeśli zamierzamy sami korzystać z usług i zabiegów pielęgnacyjnych i zdrowotnych, bardzo ważną kwestią będzie również zapewnienie opieki naszym dzieciom na czas naszej nieobecności.

Biorąc powyższe wytyczne pod uwagę, przygotowałam krótki przewodnik po 6 bardzo dobrych hotelach idealnych dla rodziny. Może on być pomocny w podjęciu decyzji, gdzie spędzicie Wasze wakacje, urlop bądź weekend.

Blue Mountain Resort Szklarska Poręba ****

Do dyspozycji Gości przygotowano w Blue Mountain Resort Szklarska Poręba **** 240 apartamentów dwuosobowych z jedną sypialnią, bądź też czteroosobowych z dwoma sypialniami. Każdy apartament posiada łazienkę, aneks kuchenny oraz balkon.

Blue Mountain Resort Szklarska Poręba ****
Blue Mountain Resort Szklarska Poręba ****

Największą atrakcją dla dzieci jest usytuowany w tym obiekcie Aquapark z sezonowym basenem dla dzieci zewnętrznym oraz całorocznym basenem dla dzieci wewnętrznym. Ośrodek dysponuje także dodatkowym wyposażeniem, jak np. pościel, łóżeczko czy wanienka dla dziecka. Hotel oferuje także animację dla dzieci oraz wypożyczalnię rowerów dla dzieci.

Dla dorosłych przewidziano m. in. strefę Wellness i SPA, siłownię, salę fitness. W zakresie wyżywienia dostępne są 2 restauracje, w których serwowane są potrawy kuchni regionalnej oraz włoskiej, także nowoczesne i tradycyjne. Ogólnie na centrum towarzyskie przeznaczono dwie najniższe kondygnacje budynku.

Bursztyn Medical Spa & Wellness ***

W Bursztyn Medical SPA & Wellness czekają na hotelowych Gości cztero- i sześcioosobowe domki letniskowe lub jedno-, dwu-, bądź trzyosobowe pokoje, wyposażone m. in. w łazienkę, lodówkę, telewizor, bezpłatny dostęp do Internetu.

Bursztyn Medical Spa & Wellness ***
Bursztyn Medical Spa & Wellness ***

Obiekt ten położony jest w niewielkiej odległości od nadmorskiej plaży na terenie 3,5 ha, na którym panuje spokój oraz jest bardzo dużo zieleni. Posiada bardzo wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych niezależnych od pory roku. Dostępne są m. in. boiska przystosowane do różnych gier, korty tenisowe czy jazda konna. Hotel organizuje też wycieczki. Możliwy jest rejs statkiem, surfing czy łowienie ryb.

W zakresie usług Wellness i SPA ośrodek oferuje wiele zabiegów, wykorzystujących nowoczesny sprzęt i nowatorskie techniki. Na miejscu dostępny jest także gabinet lekarski.

Hotel Delfin Spa & Wellness Dąbki ****

Położony pomiędzy morzem i jeziorem Hotel Delfin Spa & Wellness Dąbki jest ofertą szczególną, ze względu swej lokalizacji. Uzdrowisko Dąbki posiada klimat, w którym występuje zwiększona zawartość jodu w powietrzu. Oddychanie powietrzem tego klimatu ma wpływ wspomagający leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych i alergii, zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.

Hotel Delfin Spa & Wellness Dąbki ****
Hotel Delfin Spa & Wellness Dąbki ****

Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają łazienkę. Dostępny jest basen dla dzieci, plac zabaw, pokój do zabaw, animacja dla dzieci. W hotelowej restauracji oprócz zwykłych posiłków, serwowane są posiłki dietetyczne i dziecięce. W każdym pokoju jest klimatyzacja, dostęp do darmowego Internetu.

Jest to również miejsce doskonałe na relaks i odpoczynek, oferuje usługi Wellness, jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych.

Hotel Skalite Spa & Wellness Szczyrk ***

Doskonałym miejscem do spędzenia wakacji z rodziną w górach jest Hotel Skalite SPA & Wellness w Szczyrku. Każdy pokój posiada łazienkę, TV, telefon i dostęp do Internetu. Hotel w całości przystosowany jest do pobytu osób niepełnosprawnych.

Hotel Skalite Spa & Wellness Szczyrk ***
Hotel Skalite Spa & Wellness Szczyrk ***

Atrakcje tylko dla dzieci to m. in.: basen kryty, zabawki, plac zabaw, pokój do zabaw, kącik zabaw, przenośne łóżeczko, wypożyczalnia rowerów. Restauracja dysponuje menu przygotowanym tylko dla dzieci. Oprócz tego dostępne są posiłki z zakresu różnych rodzajów diet. Dodatkowo dzieci do lat 5 mają zapewnione usługi i pobyt w hotelu bezpłatnie.

Zabiegi SPA i Wellness oraz inne dostępne atrakcje powodują, że hotel można odwiedzać o każdej porze roku.

Hotel & Spa By L’Occitane Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury ****

W stylowych wnętrzach tego hotelu oddalonego zaledwie 40 km od Wrocławia, znajdują się ekskluzywne gabinety SPA współpracujące z francuską renomowaną marką kosmetyczną L’Occitane.

Hotel & Spa By L'Occitane Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury ****
Hotel & Spa By L’Occitane Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury ****

Dzieci do lat 5 mogą przebywać w hotelu bezpłatnie. Usługi tylko dla dzieci to m. in.: opiekunka do dzieci, zabawki, pokój do zabaw, plac zabaw, basen kryty, animacja dla dzieci. W hotelowej restauracji Hotel & Spa By L’Occitane Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury **** wśród potraw kuchni włoskiej, francuskiej, śródziemnomorskiej i nowoczesnej, znajduje się miejsce także na posiłki dietetyczne i dziecięce.

Wynająć tutaj można domek weekendowy, pokój bądź apartament. Każdy posiada łazienkę, Internet, sejf, minibar i inne wyposażenie. Wśród dodatkowych atrakcji znajdują się np. lot balonem, wycieczki zorganizowane, łowienie ryb, czy narciarstwo.

Hotel Murowanica Zakopane ***

Hotel Murowanica Zakopane *** ten ma do zaoferowania 34 wygodne i przestronne apartamenty, z których każdy posiada wyposażony aneks kuchenny, salon, sypialnię oraz łazienkę.

Pobyt dzieci do lat 4 jest bezpłatny. Wśród usług dedykowanych dzieciom dostępny jest np. plac zabaw, zabawki, basen kryty dla dzieci, kącik zabaw oraz wypożyczalnia rowerów.

Hotel Murowanica Zakopane ***
Hotel Murowanica Zakopane ***

Niewątpliwą atrakcją tego hotelu jest jego położenie w malowniczej części miasta Zakopane oraz pewna samodzielność pobytu Gości ze względu na charakter wynajmowanych apartamentów. Oprócz tego dostępne są usługi Wellness. Narciarstwo można uprawiać w odległości 1 km od hotelu.