Rodzina, wypoczynek, Węgry!

354

Miejsce znane na całym świecie.

Balaton i termy w Heviz to ulubione miejsca wypoczynku polskich turystów na Węgrzech – ich popularność rośnie co roku. Każdy, kto poznał urok największego w Europie jeziora termalnego, między innymi jego niesamowite właściwości zdrowotne, wraca tu regularnie.

Zachęca do tego obiekt przystosowany do wakacji rodzinnych, czterogwiazdkowy Kolping Hotel Spa & Family Resort ****, gdzie odpoczywają goście z całej Europy. Hotel posiada całkowitą powierzchnię 100,000 m2 i nie bez powodu nazywany jest “rodzinnym rajem”. SPAeden.pl nagrodziło ten obiekt główną nagrodą w kategorii “Hotel przyjazny rodzinom”, wybrany przez polskich gości.

Jak w domu!

Pokoje i apartamenty są wyposażone we wszystko, czego potrzeba do codziennej opieki dla nawet najmłodszych pociech. W tym obiekcie nie musisz pakować i przywozić ze sobą wózków, krzesełek, łóżeczek – wszystko jest dostępne na miejscu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Jeśli cenisz sobie kameralną atmosferę i ekologię, możesz również wynająć jeden z dostępnych bio domków. Jego powierzchnia to 82m2, zmieści się w nim duża rodzina, lub grupa znajomych.

Wyjątkowe doświadczenie dla dzieci

Kolping Hotel to miejsce, gdzie najmłodsi mogą się doskonale bawić i ciekawie spędzić czas. W obiekcie znajduje się osobny, odgrodzony plac zabaw. Dzieci do swojej dyspozycji mają także park linowy (pod opieką dorosłych), ścianę wspinaczkową, trampoliny – czeka na nie wiele zajmujących wyzwań i towarzystwo innych dzieci. Animatorzy zachęcają do wybrania się na zajęcia, dostępne codziennie.

Jeśli pogoda dopisuje, można popluskać się w jednym z dwóch basenów (dla większych dzieci, lub dla maluszków). Brak pogody? Nic straconego! Goście mają do dyspozycji duży, rodzinny basen w obiekcie, rodzinną saunę, grotę solną i liczne gry planszowe. Można świetnie spędzić czas, niezależnie od pogody.

Restauracja w obiekcie jest również dostosowana do potrzeb najmłodszych gości. Można wjechać do niej ze zjeżdżalni! 😊 Jeśli potrzebne jest przygotowanie posiłku w ramach określonej diety, czy uwzględnienie alergii pokarmowej, kuchnia każdorazowo przygotuje taki na prośbę gości, bez żadnych dopłat.

…I relaks dla rodziców!

Podczas, kiedy dziećmi zajmują się animatorzy, rodzice mogą odpocząć w Hanami Beauty & Spa, wypocząć i spędzić czas tylko we dwoje. Czekają na nich między innymi: biomasaże, spa, termy, sauny, baseny. Spędzanie czasu w jeziorze termalnym ma unikalne właściwości lecznicze i odmładzające, dlatego warto skorzystać z tej możliwości.

Hotel jest wielokrotnie nagradzany przez portale rezerwacyjne i niezależnych ekspertów. Jest uważany za najlepszy obiekt w regionie. Wnętrze zostało niedawno odnowione. Zachęcamy do przetestowania obiektu i skorzystania z rodzinnego relaksu i dobrodziejstwa term. Jeśli przyjedziecie tu raz, na pewno będziecie chcieli tu wrócić! 😊

 

https://nocleg.pl/kolping-hotel-spa-family-resort-alsopahok