Najbardziej stylowe apartamenty

1,338

Masz już dość tradycyjnych pokoi hotelowych? Choć cenisz ich nowoczesną i stylową aranżację, szukasz czegoś naprawdę oryginalnego? Doskonałe połączenie wszystkich tych cech znajdziesz w niezwykłych apartamentach tematycznych.

James-Bond

Apartament w stylu Jamesa Bonda

Idealna propozycja dla wszystkich osób, które przynajmniej raz w życiu chciały poczuć się jak słynny Agent 007. Ten niesamowicie stylowy apartament Jamesa Bonda znajdziesz w Seven Hotel w Paryżu.

Fot. sevenhotelparis.com

Epoka-lodowcowa

Apartament w stylu Epoki Lodowcowej

Cóż lepszego można zaproponować fanom popularnego filmu animowanego niż nocleg w prawdziwej lodowej komnacie? Apartament znajduje się w Alton Towers Resort w angielskim hrabstwie Staffordshire i zachwyci każdego miłośnika słynnej serii!

Fot. altontowers.com

Barbie

Apartament w stylu Barbie

A może chciałabyś przenieść się do beztroskich lat dzieciństwa, kiedy to całymi dniami potrafiłaś bawić się swoją ulubioną lalką? W tym niezwykłym apartamencie w Palms Casino Resort w Las Vegas możesz poczuć się jak twoja ulubiona bohaterka. W apartamencie w stylu Barbie nie brakuje oczywiście różowych ścian, czarnej pikowanej sofy i dodatków z wizerunkiem kultowej lalki.

Fot. palms.com

Muminki

Apartament w stylu Muminków

Jako dziecko z zapartym tchem śledziłeś kolejne przygody Muminka, Mamy Muminka, Taty Muminka, Małej Mi, Włóczykija i Panny Migotki? To propozycja dla ciebie! Apartament inspirowany popularną bajką znajduje się w Naantali Spa w Finlandii.

Fot. naantalispa.fi

Hello-Kitty

Apartament w stylu Hello Kitty

Uroczy kotek, choć wymyślony w Japonii, ma wielu fanów na całym świecie. Apartament w stylu Hello Kitty znajduje się w Grand Hi-Lai Hotel w mieście Kaohsiung na Tajwanie.

Fot. hotel-rn.com

Batman1

Apartament w stylu Batmana

Luksusowy apartament w stylu Batmana znajduje się w Eden Hotel w mieście Kaohsiung na Tajwanie. W nowoczesnym pokoju nie brakuje zarówno rozmaitych udogodnień, jak i ozdób związanych ze słynnym komiksowym bohaterem.

Fot. eden-motel.com.tw