[Top 6] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA

6,646

Hajduszoboszlo noclegi z wellness & SPA

Hajdúszoboszló to słynne na całym świecie uzdrowisko i kurort wypoczynkowy, położony we wschodnich Węgrzech, około 200 km od Budapesztu oraz 20 km od Debreczyna. Hajduszoboszlo noclegi? Sprawdź położenie na mapie i moje propozycje poniżej.

Popularność swą zyskało dzięki geotermalnym wodom leczniczym. Jest to miejscowość uznana przez polskich turystów, jako świetne miejsce na wypoczynek i wakacje. Bardzo często staje się celem rekreacyjnych podróży Polaków, którzy cenią tutejsze hotele i baseny.

 

6 najlepszych obiektów ze SPA w Hajduszoboszlo

Aby ułatwić Wam podjęcie decyzji, do którego ośrodka w Hajdúszoboszló się wybrać, przygotowałam ranking 6 najczęściej odwiedzanych obiektów, oferujących noclegi z bezpłatnym SPA.

 

  1. Hotel Silver**** (superior)

Jest to obiekt składający się z dwóch oddzielnych budynków, między którymi nie ma krytego przejścia. Oba budynki posiadają własne baseny i strefy wellness, ale zabiegi terapeutyczne dostępne są tylko w budynku głównym.

[Top 1] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA - Hotel Silver Hajdúszoboszló****
[Top 1] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA – Hotel Silver Hajdúszoboszló****

W obiekcie dostępne są ponadto restauracja, kawiarnia, bar, taras z grillem, bar wodny na tarasie i bar na plaży. Część basenowa wliczona jest w cenę noclegu. Dzieci do lat 3 mogą przebywać w ośrodku bezpłatnie. Wszystkie pokoje są klimatyzowane. Darmowe WIFI.

 

  1. Plage Hotel****

W nowym hotelowym budynku znajduje się 37 luksusowych apartamentów, wyposażonych w jedną lub dwie sypialnie, aneks kuchenny, łazienkę oraz telefon. Każdy pokój jest klimatyzowany i posiada wyjście na balkon.

[Top 2] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA - Plage Hotel Hajdúszoboszló****
[Top 2] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA – Plage Hotel Hajdúszoboszló****

Usługi wellness są bezpłatne dla Gości. Dostępny darmowy Internet.

Jest to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Dzieci do lat 4 mogą przebywać tutaj bezpłatnie. Za dodatkową opłatą mile widziane są koty lub psy. Parkować można na podziemnym parkingu pod hotelem. Sam ośrodek położony jest w odległości 50 m od wejścia na największą plażę w Europie.

 

  1. Krisztina Wellness Apartman

Apartamenty idealne dla rodzin z dziećmi. Dzieci do lat 2 mogą przebywać bezpłatnie. Usługi wellness wliczone są w cenę noclegu. Standardowo dostępne jest darmowe WIFI.

[Top 3] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA - Krisztina Wellness Apartman Hajdúszoboszló
[Top 3] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA – Krisztina Wellness Apartman Hajdúszoboszló

Parking jest dodatkowo płatny. Pokoje posiadają klimatyzację. Na miejscu jest łazienka i aneks kuchenny.

 

  1. Hotel Aurum****

Pokoje lub apartamenty w tym hotelu posiadają klimatyzację oraz własną łazienkę. Dzieci do lat 3 mogą przebywać w obiekcie bezpłatnie.

[Top 4] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA - Hotel Aurum Hajdúszoboszló****
[Top 4] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA – Hotel Aurum Hajdúszoboszló****

Wystrój pomieszczeń hotelu jest komfortowy i stylowy. Korzystanie ze strefy SPA wliczono w cenę noclegu. Parking jest dodatkowo płatny. Kot i pies mile widziane za dodatkową opłatą. WIFI jest darmowe.

 

  1. Hotel Korona***

Klimatyzowane pokoje hotelowe wyposażone są we własną łazienkę. Hotel znajduje się na obrzeżach Hajdúszoboszló. W obiekcie możliwe skorzystanie z restauracji i kawiarni. Dzieci do lat 3 mogą przebywać bezpłatnie.

[Top 5] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA - Hotel Korona Hajdúszoboszló***
[Top 5] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA – Hotel Korona Hajdúszoboszló***


Do dyspozycji Gości jest darmowe WIFI. Za parking trzeba dodatkowo zapłacić. Można spędzić urlop z psem lub kotem – za dodatkową opłatą. Usługi SPA są darmowe dla Gości hotelowych.

 

  1. Nelson Hotel****

Hotel idealny zarówno dla gości biznesowych, jak i dla rodzin z dziećmi. Oferuje klimatyzowane pokoje z własną łazienką oraz strefą wellness darmową dla Gości.

[Top 6] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA - Nelson Hotel Hajdúszoboszló****
[Top 6] Hajduszoboszlo noclegi z bezpłatnym SPA – Nelson Hotel Hajdúszoboszló****

Wyżywienie dostępne jest w restauracji znajdującej się w obiekcie. Ponadto można korzystać z darmowego WIFI. Dzieci do lat 3 mogą przebywać w obiekcie bezpłatnie. Za parking trzeba ponieść dodatkową opłatę.

 

Zainpiruj się: