Domki Zakopane – w tych znajdziesz góralski klimat

9,791

Zastanawiasz się jaki rodzaj hotelu będzie dla Ciebie najlepszy podczas urlopu w Zakopanem? Przygotowałam specjalne zestawienie samodzielnych miejsc noclegowych. Domki Zakopane to oferta odpowiednia dla tych, którzy lubią na urlopie czuć się, jak u siebie w domu. A także chcieliby poczuć prawdziwą górską atmosferę.

Oto domki Zakopane – w tych znajdziesz górski klimat!

 

#1. DOMKI POD REGLAMI ZAKOPANE

Domki Zakopane - Domki Pod Reglami Zakopane
Domki Zakopane – Domki Pod Reglami Zakopane

 

Domki Pod Reglami położone są w Zakopanem przy ulicy Krzeptówki – potok. Są to 3 całoroczne domki wykonane w klasycznym góralskim stylu. Drewniane domki posiadają kominek oraz centralne ogrzewanie. Wewnątrz czeka na Gości m.in. aneks kuchenny i łazienka, a na zewnątrz bezpłatny parking.

W odległości 400 m od domków znajdują się 2 wyciągi narciarskie. Szlaki turystyczne w pobliżu to np. Droga pod Reglami, Dolina Małej Łąki i szlak na Czerwone Wierchy i Giewont. Centrum Zakopanego znajduje się w odległości 3 km (ok. 4 minut jazdy samochodem).

 

#2. DOMKI U MAGDY ZAKOPANE

Domki Zakopane - Domki u Magdy
Domki Zakopane – Domki u Magdy

 

Usytuowane przy ulicy Brzozowskiego dwa domki urządzone w stylu góralskim oferują pełnię wygód i niezależności na urlopie. W każdym domku znajdują się 2 łazienki i 3 sypialnie. Salon połączono z wyposażoną we wszystkie potrzebne sprzęty i przedmioty kuchnią.

W całorocznej altanie można rozpalić grilla (drewno jest gratis). Odległość do Kasprowego Wierchu wynosi 3,1 km, do Morskiego Oka – 19,3 km. Parking jest bezpłatny, dostępne jest też darmowe WIFI.

 

#3. OSADA HARENDA ZAKOPANE

Domki Zakopane - Osada Harenda
Domki Zakopane – Osada Harenda

 

6 domków drewnianych znajduje się przy ulicy Harenda. Obiekt jest przyjazny dla dzieci. Do 5 lat mogą przebywać tutaj bezpłatnie. Na parterze każdego domku znajduje się salon połączony z jadalnią, aneksem kuchennym i tarasem oraz łazienka. W salonie jest kominek. Na piętrze domek posiada 2 sypialnie, łazienkę i balkon.

W odległości 4 km od domku znajdują się Krupówki oraz dworzec kolejowy w Zakopanem. Do Kasprowego Wierchu odległość wynosi 7,2 km.

W obiekcie mogą przebywać psy i koty za dodatkową opłatą 20 zł za dobę. Dodatkowe płatne usługi to śniadanie za 30 zł, sprzątanie – 50 zł, wymiana pościeli – 20 zł.

Ręczniki są dostępne na miejscu bez dodatkowych opłat. Parking jest bezpłatny, podobnie jak WIFI. W okolicy znajduje się także Centrum Rodzinnej Rekreacji Harenda – Zakopane. W okresie zimowym Centrum oferuje lodowisko, stoki i wyciągi narciarskie, wypożyczalnię sprzętu.


Sprawdź obiekty noclegowe polecane przez gości ⇒